MISCELLANEOUS / Musical Instruments / Förstärkare 7797586
nr 779 7586
Förstärkare
one pair, Hagström, height: 80, ej funktionsdugliga, wear, damages.
1 par, Hagström, höjd: 80
Condition: ej funktionsdugliga, slitage, skador
2000
SEK 1000
Monday September 24 2012
at 17:05:20
24/9 14:17:21
Förstärkare
nr 779 7586
Förstärkare
1 par, Hagström, höjd: 80
Estimate: | 2000 |
Sold: | SEK 1000 |
Monday September 24 2012 |
24/9 14:17:21 | 1 | Vinnande bud |